Religia jest dla Ciebie ważna? W takim razie z pewnością chętnie sięgasz po książki, które dotykają tego tematu. Rynek książki katolickiej ma się całkiem dobrze – istnieją w końcu nawet księgarnie poświęcone tej tematyce. W sprzedaży jest wiele ciekawych książek dotykających tematu wiary.

Po które pozycje powinieneś sięgnąć? Wszystko zależy od tego, czego szukasz. Jeżeli nie przepadasz za dogłębną teologiczną dyskusją, a w religii najbardziej cenisz to, że zachęca do czynienia dobra na co dzień, warto przeczytać książki księdza Kaczkowskiego. Szczególnie dużą popularnością cieszy się „Życie na pełnej petardzie”.

To książka pełna mądrości życiowych, napisana przez człowieka o wielkim sercu, zmagającego się ze śmiertelną chorobą. Zupełnie innym rodzajem lektury religijnej są „Wyznania egzorcysty”. To książka dla bardziej konserwatywnych wyznawców wiary katolickiej.

Książka jest napisana przez prawdziwego egzorcystę, który dzieli się doświadczeniem zawodowym oraz przemyśleniami na temat wiary. Wydanie to może zniechęcić osoby o bardziej liberalnym podejściu, bo autor rozpisuje się np. o złym wpływie muzyki rockowej na młodzież z powodu ukrytej przez szatana tajemnej częstotliwości w najbardziej popularnych piosenkach.

internetowa księgarnia

Wszystkim osobom, które lubią rozmyślać na temat religii można też polecić dla równowagi wydawnictwa ateistyczne. Warto skonfrontować np. kontrowersyjnego „Boga Urojonego” Richarda Dawkinsa z „Bój nie jest urojeniem” Alistera McGratha.

www.suldus.pl